Aicinām skolēnus pieteikties IKT karjeras dienai līdz 14. martam!

Šī gada 25., 26. un 27. martā jau trešo reizi E-prasmju nedēļas ietvaros Latvijā notiks IKT karjeras diena. Pasākuma mērķis ir dot iespēju 9. līdz 12. klašu skolēniem iepazīties ar IKT nozari saistīto profesiju noslēpumiem, apmeklējot ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām saistītos uzņēmumus un organizācijas. Skolēniem būs iespējams gan sekot konkrētu speciālistu darbam, gan semināros uzzināt vairāk informācijas par IKT karjeras iespējām.

Dalību pieteikuši Latvijā pazīstami uzņēmumi un organizācijas kā Nodarbinātības valsts aģentūra, SIA LETA, Accenture Latvija, DPA, SIA FMS, SIA Lattelecom, Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra, Microsoft Latvia, SIA Exigen Services Latvija, RIX Technologies, CERT.lv, Elektronikas un datorzinātņu institūts, VAS Elektroniskie sakari, Latvijas Universitātes Datorikas fakultāte, Swedbank un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Informāciju par vēl pieejamām vakancēm un semināriem lūdzam skatīt šeit.

Aicinām skolēnus pieteikties IKT karjeras dienu pasākumiem līdz 14. martam, aizpildot pieteikuma anketu! Lūdzam nekavēties, jo vietu skaits ir ierobežots! Lūdzam gaidīt apstiprinājumu, jo pieteikumi tiks izskatīti konkursa kārtībā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju lūdzam apmeklēt www.eprasmes.lv, rakstīt eprasmes@likta.lv vai zvanīt 67311821.

Share →