Fit4Jobs testi jauniešiem

Fit4jobs logo Šogad E-prasmju nedēļas ietvaros jauniešiem būs iespēja novērtēt  datorlietošanas kompetences. Cik labi jaunieši prot strādāt ar darba un  ikdienas dzīvē  tik nepieciešamo Microsoft Office biroja programmatūru?    Atbildot uz  jautājumiem par Microsoft Office  Word, Excel un Outlook  lietošanas pamatiem, jaunieši varēs redzēt, cik labi pārzina pamatus, kas  būtu jāzina katram datorlietotājam.

Pieteikties testam būs iespējams 7. un 8.martā aizpildot reģistrācijas formu. Pēc reģistrācijas jauniešiem  tiks nosūtīta piekļuve testam uz e-pastu, kas būs norādīts reģistrācijas formā.

9. un 10.martā jaunieši varēs pārbaudīt savas prasmes, pildot testu BDA e-skolā.

11.martā tiks publicēts  testēšanas rezultātu kopsavilkums un nosaukti trīs labāko rezultātu īpašnieku vārdi.  Jaunieši, kas būs uzrādījuši labākos rezultātus saņems balvu.

Konkursa rezultāti:

Paldies visiem, kuri piedalījās un izpildīja FIT4Jobs datorlietošanas pamatprasmju testu e-prasmju nedēļas ietvaros.

Testā tika uzdoti  jautājumi par Microsoft Office  Word, Excel un Outlook lietošanas pamatiem, kas būtu jāzina katram datorlietotājam. Testu izpildīja 151 dalībnieks vecumā no 11-50 gadiem. Lielākoties testu ir pildījuši jaunieši vecumā no 11-19 gadiem. No visiem dalībniekiem testu ir izpildījuši 57% sievietes un 43% vīrieši.

Visu kandidātu kopējais vidējais rezultāts ir 76% no 100%.

Augstākais rezultāts –  100% ir 4 dalībniekiem -   Ievai Šņepstei, Betijai Grabovskei, Paulai Bokānei, Laurai Repelei.

Aspveicam!  Katra dalībniece iegūs savā īpašumā bezvadu pārnēsājamo stereo pastiprinātāju, kas ļauj palielināt mūzikas skaļumu tālrunī.  Par balvu saņemšanu sazināsimies ar  īpašniecēm personīgi.

Share →