Digitālā Nedēļa 2021 Latvijā veiksmīgi noslēgusies!

Paldies par Jūsu aktīvu iesaisti un līdzdalību, organizējot Digitālo nedēļu 2021. Digitālās nedēļas  2021 laikā šogad tika organizētās tematiskās tiešraides, ko pārraidīja TV24 un LIKTA Facebook kontā un tika sasniegta vairāk kā 157407 cilvēku liela auditorija. Digitālo nedēļu 2021 organizēja Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un galvenajiem partneriem  Microsoft Latvia, Tet, IT Klasteri, Latvijas Valsts radio un televīzijas centru un Kultūras informācijas sistēmu centru un norisinājās no 22. līdz 26. martam.

Digitālā nedēļa Latvijā tika organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital Week 2021 ietvaros un notika Latvijā  jau 12. reizi!

Digitālā nedēļa 2021 tika organizēta kā tiešsaistes pasākumu kopums. Nedēļas laikā tika organizēti gan centrālie pasākumi un diskusijas, kam varēja sekot līdz interneta tiešraidēs, gan arī citi tiešsaistes pasākumi, ko organizēja partneri visos Latvijas reģionos: skolās un bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijas, pašvaldībās un uzņēmumos. Kopumā Latvijā norisinājās 131 dažāds tiešsaistes pasākums

Galveno pasākumu tiešraides ir iespējams noskatīties arī turpmāk:

Kopsavikums par Digitālo nedēļu 2021

Ceram, ka nedēļas laikā Jūs ieguvāt daudz vērtīgas informācijas, ko izmantot turpmākajā darbā, kā arī ceram uz tikpat aktīvu līdzdalību arī nākošgad!