21. martā notiks projekta “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam” noslēguma seminārs

digitalas-prasmes-nakotnes-digitalajam-darbamDigitālās nedēļas 2018 ietvaros Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar “Microsoft Latvia” 21. martā organizē semināru jauniešiem “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam”, kura mērķis ir iedvesmot jauniešus attīstīt savas digitālās, uzņēmējdarbības un sociālās prasmes, veicinot jauniešu konkurētspēju darba tirgū.

Seminārs norisināsies Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrā (Kalpaka bulvāris 4) no plkst. 11.00 līdz 13.30. Pasākuma atklāšanas daļā svinīgās uzrunas teiks LIKTA prezidente Signe Bāliņa un “Microsoft Latvia” vadītāja Renāte Strazdiņa. Klātesošajiem būs iespēja dzirdēt veiksmīgu IKT nozares un digitālo tehnoloģiju ekspertu iedvesmas stāstus par savu karjeru nozarē, tehnoloģiju lomu turpmākā attīstībā un par prasmēm , kas nepieciešamas, lai kļūtu par līderi un labu vadītāju.

Pasākuma noslēgumā tiks apbalvoti LIKTA un “Microsoft Latvia” projekta “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam” laureāti. Projekta ietvaros gūtās zināšanas jaunieši izmantoja, lai izstrādātu praktiskus digitālus projektus kopumā četrās kategorijās – “Digitālais mārketings”, “Mājas lapu veidošana”, “Multimediju satura veidošana” un “Datorspēļu veidošana”. Kopumā saņemts 71 digitālais darbs.

Konkursa darbus vērtēs žūrija, kurā ir pārstāvji no LIKTA, “Microsoft Latvia”, Latvijas datorspēļu asociācijas, IKT nozares uzņēmumiem, kā arī izglītības, digitālā mārketinga un multimediju jomas eksperti.

Pasākuma norisei būs iespējams sekot līdzi arī tiešraidē.

Semināra darba kārtība.

Semināra prezentācijas

Konkursa “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam” finālistu digitālie projekti:

Kategorijas “Datorspēļu veidošana” finālisti:

Kategorijas “Digitālais mārketings finālisti”:

Kategorijas “Multimediju satura veidošana” finālisti:

Kategorijas “Mājaslapu veidošana” finālisti:

Share →