Par Forumu

Aicinām dalīties savā pieredzē par E-prasmju nedēļas organizēšanu un interesantākajiem pasākumiem! Foruma sadāļā iespējams ievietot Jūsu publikācijas, Foto galerijas, saites uz video materiāliem, kā arī komentārus .

Lai varētu eprasmes.lv lapā izveidot rakstus, ir nepieciešams piereģistrēties. Reģistrēties iespējams šeit. Pēc reģistrācijas uz Jūsu e-pastu tiks aizsūtīta parole.

Pieslēgties eprasmes.lv mājas lapas Foruma sadaļai iespējams šeit. Jāievada izvēlētais lietotājvārds un uz e-pasta nosūtītā parole.

Jūsu materiālu publicēšana

Pēc pieslēgšanās Foruma sadaļai tiks parādīts administrācijas logs. Jaunu rakstu var izveidot spiežot uz kreisajā malā esošās izvēlnes “Raksti” un tad uz “Pievienot jaunu”. To pašu iespējams izdarīt arī no augšējā izvēlnē, spiežot uz “+ New” un tad “Raksts”.

Tad tiek atvērts logs, kurā jāievada raksta virsraksts un saturs. Satura noformēšanai vislabāk izvēlēties vizuālo redaktoru, kas atļauj viegli un ātri veikt tādas darbības, ka teksta novietojuma maiņu vai, piemēram, iezīmētu tekstu izcelt treknrakstā vai izveidot to par saiti uz kādu vietni internetā.

Rakstam iespējams pievienot arī attēlus un citas datnes. Lai to izdarītu ir jāspiež uz pogas “Pievienot Datnes”. Datņu pievienošanas loga sadaļā “Upload Files” ir iespējams augšupielādēt jaunas datnes, kā arī sadaļā “Datņu bibliotēka” ir iespējams izvēlēties no iepriekš augšupielādētajām datnēm.

Rakstam ir iespējams pievienot arī attēlu galeriju. Lai to izdarītu, tad datņu pievienošanas loga kreisās malas izvēlnē jāspiež uz “Create Gallery”. Tāpat ir iespējams uzstādīt arī raksta pazīmes attēlu (“Set Featured Image”).

Raksta veidošanas loga labajā malā tiek piedāvāta iespēja rakstu saglabāt, priekšskatīt un arī iesniegt to pārskatīšanai lapas administratoram, kurš izlems, vai rakstam nav nepieciešamas izmaiņas un vai to var publiskot eprasmes.lv vietnē.

Share →