Digitālā nedēļa 2023 ir noslēgusies!

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības partneriem 2023. gadā no 24. līdz 28. aprīlim organizēja Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā.

Digitālā nedēļa Latvijā tika organizēta Eiropas Savienības prasmju gada (#EuropeanYearOfSkills) un ALL Digital Weeks 2023 (#ADWeeks2023) ietvaros un šogad Latvijā notika jau 14. reizi!

Eiropā ALL Digital Weeks 2023 norisinājās no 17. aprīļa līdz 7. maijam, tās ietvaros tiešraidē bija iespējams sekot līdzi atklāšanas un noslēguma pasākumiem, piedalīties dažādos konkursos un praktiski izmēģināt digitālo prasmju pašnovērtēšanas testus, bija iespējams piedalīties citos Eiropā organizētajos tiešsaistes pasākumos.

Atbilstoši Eiropas Komisijas un ALL Digital Weeks 2023 mērķiem šogad Digitālajā nedēļā Latvijā bija šādas tematiskās dienas ar centrālajiem pasākumiem un kampaņas partneru aktivitātēm:

Šogad Digitālās nedēļas pasākumu organizēšanā iesaistījās vairāk nekā 200 partneri – IKT nozares uzņēmumi, valsts iestādes, pašvaldības, bibliotēkas un nevalstiskās organizācijas. Tās galvenie partneri kopā ar LIKTA bija Izglītības un zinātnes ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras informācijas sistēmu centrs, Tet un Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs. Visā Latvijā notika ap 450 dažādi informatīvi un izglītojošus pasākumi, vebināri un meistarklases.