CDDC Logo - PNG

 Kultūras mantojuma digitalizēšana un popularizēšana jauniešu vidū

Projekta “Crowddreaming” seminārs

Projekta numurs: 604517-EPP-1-2018-BE-EPPKA3-IPI-SOC-IN

Projekta “Crowddreaming” (CDDC) ietvaros Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) šī gada 6. novembrī plkst. 10:00 aicina Latvijas skolu pedagogus un citus interesentus uz semināru, kas notiks Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrā.

Projekta “Crowddreaming” mērķis ir popularizēt kultūras mantojumu ar digitālo tehnoloģiju palīdzību, veicinot iekļaujošo izglītību un Eiropas vērtību popularizēšanu jauniešu vidū. Tā ietvaros nākošā gada sākumā plānotas pedagogu tiešsaistes apmācības, pēc kurām jaunieši, pamatskolas vecāko klašu skolēni un vidusskolēni, pedagogu vadībā izstrādās paplašinātās realitātes projektus par Latvijas kultūras mantojumu. Vairāk par projektā plānotajām aktivitātēm un par iespēju tajā vēl iesaistīties uzzināsiet seminārā laikā.

Dalībnieki tiks iepazīstināti arī par citiem kultūras mantojuma tēmai veltītajiem projektiem, savukārt semināra ietvaros organizētajā praktiskajā nodarbībā būs iespēja apgūt prasmes darbā ar digitālo rīku “Metaverse Studio”, kas izmantojams paplašinātās realitātes projektu izstrādē.

* Uz semināru dalībnieki aicināti ņemt līdzi savu datoru.

Dienas kārtība un prezentācijas

Foto

Dalībai seminārā lūdzam pieteikties līdz š. g. 31. oktobrim, aizpildot tiešsaistes formu.

Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku skaits ir ierobežots.

 

Share →