logo

Kopš 2016. gada LIKTA pārstāv CISCO akadēmiju Latvijā, nodrošinot sākuma un vidējā līmeņa IKT  kursus. Līdz šim dažādos CISCO akadēmijas autorizētajos kursos  veiksmīgi ir iesaistījušies un pabeiguši  skolotāji un  vecāko klašu skolēni no Rīgas, Jelgavas, Ventspils, Tukuma  un Liepājas.

Arī 2018. gadā LIKTA piedāvā šo iespēju kā atbalstu informātikas un citiem skolotājiem, kuri vēlas paplašināt savas un skolēnu zināšanas par tādām tēmām kā Kiberdrošība, Lietu internets, Komunikāciju un tīklu pamati atbilstoši starptautiski atzītiem apmācību standartiem. CISCO akadēmija ir lieliska iespēja ikvienam interesentam bez maksas apgūt augstas kvalitātes tiešsaistes kursus par dažādām mūsdienās aktuālām tēmām kā papildinājumu darbam klasē vai patstāvīgi, jebkurā laikā un vietā.

2018. gada sākumā plānots atbalstīt skolotāju-instruktoru apmācību, kuri vēlāk varēs paši izmantot šo statusu skolēnu apmācībai. Plānojam apmācīt vismaz 20 skolotājus. Līdz maijam tiešsaistes kursos paredzēts iesaistīt vismaz 200 skolēnus. Jebkurš dalībnieks sekmīgi pabeidzot vienu no 3 izvēlētajiem kursiem, saņems oficiālu CISCO sertifikātu. Piedāvātie kursi:

Visa informācija par šobrīd aktuālo CISCO darbībā izglītības jomā ir pieejama šeit.

Lai sniegtu detalizētu izklāstu par CISCO akadēmijas autorizētajiem kursiem un atbildētu uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem uzaicinām piedalīties informatīvajā webinārā (tiešsaistes tikšanās reizē)  “LIKTA CISCO akadēmijas apmācības Latvijas skolotājiem“ 10. janvārī plkst. 15:00 vai 11. janvārī plkst. 11:00.

  • autorizācija un piekļuve oficiālajiem CISCO akadēmijas materiāliem mājas lapā www.netacad.com;
  • sākuma un vidējā līmeņa CISCO mācību moduļu apskats;
  •  organizatoriskie jautājumi;
  • atbildes uz webināra dalībnieku uzdotajiem jautājumiem.

Dalībai webinārā var pieteikties, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas formu līdz š.g. 8. janvārim.

Vairāk informācijas:

Māra Jākobsone, LIKTA viceprezidente

Tel.: 673121821, eprasmes@likta.lv

Share →

Atbildēt